15KPA17CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA17CA/B
JLCPCB Part #
C522159
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 15kW 17V 18.99V 29.3V 515.4A 5mA Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS