15KPA150A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA150A/B
JLCPCB Part #
C770826
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 150V 167.6V 241.9V 2uA 62.4A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS