15KPA100A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA100A/B
JLCPCB Part #
C522150
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 100V 111.7V 15kW@10/1000us 161.3V 2uA 93.6A TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS