121KD14J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
121KD14J
JLCPCB Part #
C522137
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.7nF@1kHz 100V 120V 200V 40J 600mW 6kA 75V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS