101KD20J-P10
MFR.Part #
101KD20J-P10
JLCPCB Part #
C96327
Package
Plugin,P=10mm
Description
10kA 165V 1W 4nF@1kHz 60V 70J 85V 90V~110V 插件,P=10mm Varistors ROHS