101KD14J
MFR.Part #
101KD14J
JLCPCB Part #
C522117
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100V 165V 2nF@1kHz 33J 600mW 60V 6kA 85V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS