K7812-500R3
Extended
Manufacturer
Bothhand Enterprise
MFR.Part #
K7812-500R3
JLCPCB Part #
C494982
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 10.4mm 11.6mm 12V 15V~36V 500mA 680uF 7.6mm 94% Short Circuit Protection、Over Temperature Protection 插件 DC-DC Power Modules ROHS