DKA2-12D2P
Extended
Manufacturer
Bothhand Enterprise
MFR.Part #
DKA2-12D2P
JLCPCB Part #
C2690446
Package
SIP,19.6x7mm
Description
-40℃~+105℃ -83mA、83mA 10.1mm 10.8V~13.2V 10uF 19.6mm 198mA 2 2W 7mm 84% ±12V SIP,19.6x7mm Isolated Power Modules ROHS