BX-ZH1.5-4PZZ-BD
MFR.Part #
BX-ZH1.5-4PZZ-BD
JLCPCB Part #
C53152057
Package
Plugin,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1A 1x4P 4 4P Copper alloy LCP Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS