BX-ZH1.5-8PWT
MFR.Part #
BX-ZH1.5-8PWT
JLCPCB Part #
C19272508
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 15mm 1x8P 250V 3.8mm 6.5mm 8 8P Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin ZH SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS