BX-ZH1.5-5PWZ
MFR.Part #
BX-ZH1.5-5PWZ
JLCPCB Part #
C18077739
Package
Push-Pull,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1x5P 250V 3.7mm 4.55mm 5 5P 9mm Brass PA66 Right Angle Tin White ZH Push-Pull,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS