BX-XH2.54-5PZZ-Y
MFR.Part #
BX-XH2.54-5PZZ-Y
JLCPCB Part #
C22388511
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5.9mm 5P 7mm Copper alloy PA66 Through Hole Tin XH Yellow Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS