BX-XH2.54-5PZZ-GW
MFR.Part #
BX-XH2.54-5PZZ-GW
JLCPCB Part #
C42441633
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5.9mm 5P 7mm Beige Copper alloy PA66 Through Hole Tin UL94V-0 XH Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS