BX-XH2.54-4PWZ-Y
MFR.Part #
BX-XH2.54-4PWZ-Y
JLCPCB Part #
C22388505
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 5.9mm 7.32mm Copper alloy PA66 Right Angle Tin XH Yellow Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS