BX-XH2.54-4PWZ-R
MFR.Part #
BX-XH2.54-4PWZ-R
JLCPCB Part #
C22388495
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 5.9mm 7.32mm Copper alloy PA66 Red Right Angle Tin XH Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS