BX-XH2.54-7PZZ
MFR.Part #
BX-XH2.54-7PZZ
JLCPCB Part #
C18077838
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 2.5mm 20mm 250V 3A 5.9mm 7 7P 7mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White XH Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS