BX-XH2.54-4PWT
MFR.Part #
BX-XH2.54-4PWT
JLCPCB Part #
C18077874
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 10.5mm 15mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 6.2mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass Surface Mount, Right Angle Tin XH SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS