BX-XH2.54-3PWZ
MFR.Part #
BX-XH2.54-3PWZ
JLCPCB Part #
C18077843
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 5.9mm 7.32mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White XH Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS