BX-XH2.54-14PWT
MFR.Part #
BX-XH2.54-14PWT
JLCPCB Part #
C22368058
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 10.5mm 14 14P 1x14P 2.5mm 250V 3A 40mm 6.2mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass Surface Mount, Right Angle Tin XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS