BX-XH2.54-11PZZ
MFR.Part #
BX-XH2.54-11PZZ
JLCPCB Part #
C22367994
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11 11P 1x11P 2.5mm 250V 30mm 3A 5.9mm 7mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS