BX-VH3.96-3PWZ-GW
MFR.Part #
BX-VH3.96-3PWZ-GW
JLCPCB Part #
C42441676
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.88mm 12mm 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 7A 8.6mm Beige Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS