BX-VH3.96-7PWZ
MFR.Part #
BX-VH3.96-7PWZ
JLCPCB Part #
C19270900
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12mm 1x7P 250V 27.72mm 3.96mm 3A 7 7P 8.6mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH White Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS