BX-VH3.96-6PWZ
MFR.Part #
BX-VH3.96-6PWZ
JLCPCB Part #
C19270899
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12mm 1x6P 23.76mm 250V 3.96mm 3A 6 6P 8.6mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH White Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS