BX-VH3.96-4PZZ
MFR.Part #
BX-VH3.96-4PZZ
JLCPCB Part #
C18077863
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14mm 15.84mm 1x4P 250V 3.96mm 3A 4 4P 7.9mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH White Plugin,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS