BX-VH3.96-4PWZ
MFR.Part #
BX-VH3.96-4PWZ
JLCPCB Part #
C18077870
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12mm 15.84mm 1x4P 250V 3.96mm 3A 4 4P 8.6mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH White Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS