BX-VH3.96-3PWZ
MFR.Part #
BX-VH3.96-3PWZ
JLCPCB Part #
C18077869
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.88mm 12mm 1x3P 250V 3 3.96mm 3A 3P 8.6mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH White Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS