BX-VH3.96-2PWZ
MFR.Part #
BX-VH3.96-2PWZ
JLCPCB Part #
C18077868
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12mm 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 3A 7.92mm 8.6mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH White 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS