BX-VH3.96-10PZZ
MFR.Part #
BX-VH3.96-10PZZ
JLCPCB Part #
C22368004
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 14mm 1x10P 250V 3.96mm 39.6mm 3A 7.9mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH White Plugin,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS