BX-PZ2.54-2-3PWZ
MFR.Part #
BX-PZ2.54-2-3PWZ
JLCPCB Part #
C18078233
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x3P 3A 3mm 6P 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS