BX-PZ1.27-1-9PZZ
MFR.Part #
BX-PZ1.27-1-9PZZ
JLCPCB Part #
C41370930
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1mm 1x9P 2.3mm 3.9mm 9P Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS