BX-PM1.27-2-5PU
MFR.Part #
BX-PM1.27-2-5PU
JLCPCB Part #
C18078163
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 10P 1A 2 2.4mm 2x5P 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS