BX-MX1.25-6PZZ-R
MFR.Part #
BX-MX1.25-6PZZ-R
JLCPCB Part #
C22388442
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 3.2mm 4.7mm 6 6P 9.3mm Copper alloy PicoBlade(MX 1.25) Red Through Hole Tin Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS