BX-MX1.25-4PWZ-BD
MFR.Part #
BX-MX1.25-4PWZ-BD
JLCPCB Part #
C53152052
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1x4P 3.2mm 4 4.7mm 4P 6.8mm Right Angle 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS