BX-MX1.25-2PZZ-Y
MFR.Part #
BX-MX1.25-2PZZ-Y
JLCPCB Part #
C22388448
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x2P 2 2P 3.2mm 4.3mm 4.7mm Copper alloy PicoBlade(MX 1.25) Through Hole Tin Yellow Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS