BX-MX1.25-10PWT-XM
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-MX1.25-10PWT-XM
JLCPCB Part #
C52025032
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 10 10P 125V 1A 1x10P Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS