BX-MX1.25-2PWT
MFR.Part #
BX-MX1.25-2PWT
JLCPCB Part #
C18077932
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x2P 2 2P 3.6mm 5.25mm 7.5mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS