BX-MX1.25-11PZZ
MFR.Part #
BX-MX1.25-11PZZ
JLCPCB Part #
C22368085
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 11 11P 125V 15.65mm 1A 1x11P 3.3mm 4.6mm Brass PicoBlade(MX 1.25) Through Hole Tin White 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS