BX-MX1.25-11PWT
MFR.Part #
BX-MX1.25-11PWT
JLCPCB Part #
C22368095
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 11 11P 125V 18.75mm 1A 1x11P 3.6mm 5.25mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS