BX-HA2.54-7PWZ-GW
MFR.Part #
BX-HA2.54-7PWZ-GW
JLCPCB Part #
C42441662
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 2.5mm 20mm 250V 3A 7 7.17mm 7P Beige Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS