BX-HA2.54-4PZZ-Y
MFR.Part #
BX-HA2.54-4PZZ-Y
JLCPCB Part #
C22388530
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 6.4mm Copper alloy PA66 Through Hole Tin XHB Yellow Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS