BX-HA2.54-2PWZ-R
MFR.Part #
BX-HA2.54-2PWZ-R
JLCPCB Part #
C22388513
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 7.2mm 7.5mm Copper alloy PA66 Red Right Angle Tin XHB Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS