BX-HA2.54-9PWZ
MFR.Part #
BX-HA2.54-9PWZ
JLCPCB Part #
C18077831
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x9P 2.5mm 250V 25mm 3A 7.42mm 9 9P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White XHB Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS