BX-HA2.54-8PWZ
MFR.Part #
BX-HA2.54-8PWZ
JLCPCB Part #
C18077830
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 2.5mm 22.5mm 250V 3A 7.42mm 8 8P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White XHB Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS