BX-HA2.54-7PWZ
MFR.Part #
BX-HA2.54-7PWZ
JLCPCB Part #
C18077829
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 2.5mm 20mm 250V 3A 7 7.42mm 7P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White XHB Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS