BX-HA2.54-6PLT
MFR.Part #
BX-HA2.54-6PLT
JLCPCB Part #
C18077801
Package
SMD,P=2.5mm
Description
1 1x6P 2.5mm 20mm 3A 6 6P 8.3mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass Surface Mount,Vertical Tin XHB SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS