BX-HA2.54-5PZZ
MFR.Part #
BX-HA2.54-5PZZ
JLCPCB Part #
C18077818
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P 6.35mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White XHB Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS