BX-HA2.54-5PWZ
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-HA2.54-5PWZ
JLCPCB Part #
C18077827
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P 7.42mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White XHB Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS