BX-GH1.25-7PWT-XM
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-GH1.25-7PWT-XM
JLCPCB Part #
C52025047
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x7P 50V 7 7P Brass LCP Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS