BX-DGRK-3.81-12P
MFR.Part #
BX-DGRK-3.81-12P
JLCPCB Part #
C42378133
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 12 12P 16~28 1x12P 3.81mm 300V 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS