BX-5557-4.2-2-6PZZ
MFR.Part #
BX-5557-4.2-2-6PZZ
JLCPCB Part #
C18078255
Package
Plugin,P=4.2mm
Description
-25℃~+85℃ 12.9mm 12P 19.94mm 2 250V 26.4mm 2x6P 4.2mm 4.2mm 5A 6 Copper alloy Mini-Fit(MX 4.2) PA66 Through Hole Tin Transparent 插件,P=4.2mm Wire To Board Connector ROHS